Asmeninė konsultacija

Norite pagilinti žinias ir savo skaitmeninę rinkodarą valdyti dar efektyviau?
MacBook Pro near white open book

Turbūt visi esame susidūrę su tuo jausmu, kai visada trūksta laiko, atrodo išsisėmėme, nežinome kaip dar geriau viską daryti, kaip padaryti, kad tie socialiniai tinklai būtų gyvi ir tikrai atspindėtų mus, o galutiniame rezultate ir atneštų pelno.

Esate tokioje ar panašioje situacijoje? Kviečiu pasikalbėti ir kartu peržvelgti Jūsų socialinius tinklus ar vykdomą išorinę komunikaciją, kuomet galėsiu duoti tik Jums ir Jūsų veiklai pritaikytus praktinius patarimus, kurie padės į viską pažiūrėti paprasčiau ir efektyviau.

Galimos konsultacijų temos:

- Jūsų soc. tinklų analizė ir tobulinimo rekomendacijos

- Skaitmeninė (Facebook, Instagram) reklama

- Marketingo strategijos

- Kitos marketingo temos pagal Jūsų poreikį

Išspręskime Jūsų problemas kartu!

35 Eur/val.

Mano pagrindinis tikslas yra padėti verslui valdyti savo socialinius tinklus ir skaitmeninę rinkodarą taip, kad būtų efektyvu, paprasta ir malonu.

Kaip vyksta asmeninė konsultacija?
1. Susipažinimo anketa

Tam, kad konsultacijos laiką išnaudotume efektyviai, prieš susitikimą prašysiu užpildyti susipažinimo anketą, kuri man padės geriau pažinti Jus ir Jūsų veiklą.

2. Susitikimas arba vaizdo skambutis

Susitikimo metu išnagrinėjusi Jūsų veiklą ir išklausiusi Jūsų situaciją pateiksiu konkrečius pasiūlymus, įrankius ir praktinius patarimus, kurie pagerins Jūsų socialinius tinklus ir vykdomą išorinę komunikaciją bei padės tai valdyti paprasčiau. Taip pat atsakysiu į klausimus.

Norite pagilinti žinias? Susisiekime!
person using laptop computer beside aloe vera