Sveiki, aš

Brigita Pakalnienė

Malonu su Jumis susipažinti!


Aš esu Brigita Pakalnienė – skaitmeninės rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė, išorinės ir vidinės komunikacijos specialistė.

Mano tikslas – padėti verslams nuo pat pirmų žingsnių efektyviai, paprastai ir maloniai įdarbinti savo socialinius tinklus ir skaitmeninę rinkodarą.

Savo patirtį kaupiu daugiau nei 7 metus įvairiuose verslo sektoriuose: finansinių konsultacijų ir edukacijos, sporto ir pramogų (Kauno „Žalgiris“, „Žalgirio“ arena), užsienio turizmo ir maitinimo, gamybos („Aros Marine“).

Nuo visos patirties įmonėse yra neatsiejamas nuolatinis tobulėjimas, augimas, patirties dalinimasis su kitais ir PRAKTIKA PRAKTIKA PRAKTIKA.

Nuoširdžiai manau ir tikiu, kad rinkodara ir komunikacija yra menas, kurį paprasta išmokti, tereikia pradėti, imti ir daryti, o rezultatai ateina nuo proporcingai tam įdėto darbo, tad kviečiu eiti niekada nesibaigiančiu mokymosi ir atradimų keliu.

Nuoširdžiai,
Brigita Pakalnienė

Susisiekime!

Turite klausimų, norite pasitarti, padiskutuoti ar susidūrėte su problema, kuri atrodo neišsprendžiama?

Susisiekite ir artimiausiu metu Jums atsakysiu. Taip pat visada galite man parašyti el. paštu brigita.pakalniene@gmail.com arba sekti mane socialiniuose tinkluose.